16 Kasım 2008 Pazar

Balık Ziyafetimiz
BU AKŞAMKİ MENÜMÜZDE BALIK VARDI.CUMARTESİ GÜNLERİ BALIK GÜNÜMÜZDÜR.ÇÜNKİ BURANIN PAZARI BUGÜN.ALDIĞIM HAMSİLERİ TEMİZLEYİP KILÇIKLARINI ÇIKARIYORUM.ÇOK LEZZETLİ OLUYOR.YEMESİDE DAHA GÜZEL.KIZIM SEVMESEDE BİZ ZEVKLE YİYORUZ.HERKESE İYİ PAZARLAR DİLİYORUM.

2 yorum:

akasyakokusu dedi ki...

CANIM BALIĞIN KOKUSUNA GELDİM..
BİZ DAHA SEZONU AÇMADIK BURDA..
ELİNE SAĞLIK NEFİS KIZARMIŞ..
AHHH BİRDE KOKMASA EVİN İÇİ DİMİ.
BU ARADA YAZMIŞTIM MİSGİBİDE ORDA ÇERÇEVE İÇİNDE KOD VAR..SAĞ TUŞLA ALIP BLOGTA GADGET EKLEDE KODU EKLE CANIM..

Adsız dedi ki...

SEVGİLİ ARKADAŞLARIM;
Akşam üstü sohbetine gelen dostlara,Hanımlarla yapılan günlere,Beş çayına gelen misafirlere,Her biri birbirinden lezzetli tarifler...http://porselendemlik.com/ http://www.birdemliksohbet.com/ http://selmahlc.blogcu.com/ tarafından hazırlanmış olan porselen demlik çay saati 30 için:
17.11.2008 -30,11,2008 TARİHLERİ ARASINDA PORSELENDEMLİK ÇAY SAATİ ‘NİN 30 EV SAHİBESİ OLARAK http://susamcorekotu.blogcu.com/
OLARAK GÖREV YAPACAĞIM YANİ BEN YAPACAĞIM…
SİZ SEVGİLİ ARKADAŞLARIMI VE KATILMAK İSTEYEN HERKESİ ETKİNLİĞİMİZE DAVET EDİYORUM!!!HEP BİRLİKTE ETKİNLİGİMİZE ÇOK GÜZEL TARİFLERİ KAZANDIRMIŞ OLACAĞIZ.
TARİFLERİNİZİ HAZIRLAYARAK VE TARİFİNİZE"PORSELEN DEMLİK ÇAY SAATİ 30" BAŞLIĞINI YAZARAK SAYFANIZDA YAYINLAMANIZI VE BANA YORUM BIRAKMANIZI RİCA EDİYORUM ..
C BOXA BIRAKILAN NOTLAR GÖZDEN KAÇABİLİR LÜTFEN YORUM YAZIN.SENİ VE BU YORUMU OKUYAN HERKESİ DAVET EDİYORUM ZİYARET EDİPTE BİZZAT DAVET EDEMEDİĞİM DOSTLARIM LÜTFEN BU YAZIYI NERDE OKURSANIZ SİZDE KATILIN EMİNİM BU ETKİNLİK SAYESİNDE BİR ÇOK ARKADAŞIMIZ OLUYOR MUTLAKA KATILIMIZI BEKLİYORUM.. ŞİMDİDEN KATILIMCI ARKADAŞLARIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM SELAM VE SEVGİLERİMLE...
TARİFLER PAZARTESİNDEN İTİBAREN YAYINLANACAKTIR..
EV SAHİBESİ OLMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR http://birdemliksohbet.blogspot.com/ İLETİŞİME GECEBİLİR....
Yorum bırakın sıraya alalım sizleride :))